Перша сторінка все до купи з"їзжається

Доброго дня, шановне панство!
Потребую підказки, я новачок, при верстці 1-го екрану на стратовій сторінці все ок було , 2-й екран все ок, 3-й та 4й теж добре пройшла, настройка під інші пристрої планшет, мобільний горизонт та вертикаль все чудово, доки одного разу не стрибнув перед останній екран на мобільному і не з"їхалисть всі секції до кучі.
Чому так трапилось не розумію, бо при перевірці всіх екранів на різних пристоях налаштування були крізь однакові, навіть чудова гнучка сторінка браузера для ноута, та далі гірше

Мої дії:

1. Я повністю все видалила

2. Почистила Style Selector, та нажалль він повністью не вичищається і я не знаю що робити інформації ніде не знайшла,
    будь ласка підкажіть як це правильно і досконало зробити.

3. Почистила всі сторінки на яких прописувала ТЗ та ТХ

4. При новій верстці, в мене всі екрани і сторінки були чудовими до поки я не відврстала 4й екран і на браузерній сторнці дляя компа в мене знов все з"їхало, вже 4й день намагаюсь найти в інтернеті підказку, та нажаль нічого не знайшла.

Будь ласка допоможіть.

1. Ось ввечері знов з нуля почала верстати, так тепер навіть 1-й екран лагає, бо кнопка на веб сторінці для великіх екранів стрибає куда вздумаєьться, всі налаштуання на всиз сторінках однакові

Here is my site Read-Only: LINK
(how to share your site Read-Only link)